Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Klusek – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

75 000 zł1 119 m² 67,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Klusek, gminie Gostynin, woj. mazowieckim o powierzchni 1119 mkw o numrze ew. 100/9. Działka położona jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Legionowo

Centrum,Legionowo(Klusek + 19 km)

47 000 000 zł99 093 m² 474,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną - blisko centrum, szkół i skm! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni blisko 10 ha, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Józefów

Józefów(Klusek + 12 km)

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasna

Olszewnica Stara(Klusek + 19 km)

1 219 960 zł4 357 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 4357m2, położona w Olszewnicy Starej przy ul. Jasnej. Dla w/w działki wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Telążna Stara

Telążna Stara(Klusek + 18 km)

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy we wsi Telążna Leśna, województwo kujawsko -pomorskie, powiat włocławski. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rybienko Stare

Rybienko Stare(Klusek + 25 km)

1 399 000 zł7 400 m² 189,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w bliskiej okolicy Wyszkowa. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Arciechów

Arciechów(Klusek + 8 km)

999 000 zł11 732 m² 85,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka: las, woda, plaża. # wyjątkowa działka - granica Z warszawskim obszarem chronionego krajobrazu - tu masz pewność, że przy Twojej granicy pozostanie zieleń, cisza i spokój. #.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stasi Las

Stasi Las(Klusek + 8 km)

330 000 zł934 m² 353,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Stasi Las gmina Nieporęt, powiat legionowski zaledwie 25 minut od centrum Warszawy. Działka w drugiej lini zabudowy. Powierzchnia: 934 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Ładne

Ładne(Klusek + 23 km)

60 000 zł1 398 m² 42,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sitno

Sitno(Klusek + 22 km)

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Sitnie (gmina Wyszków). Świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Zapisy planu miejscowego pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Warszawska

Winnica(Klusek + 14 km)

168 000 zł1 000 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działki budowlane w miejscowości Winnica, ul. Warszawska, gm. Pułtusk (uchwalony mpzp) Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klusek

Klusek,mazowieckie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w bardzo prosty sposób może być podzielona na dwie po 1500 m kw. Pomogę załatwić urzędowo. Linia energetyczna na działce, woda gminna przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klusek

Klusek,mazowieckie

105 000 zł7 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną ok 1 km od jeziora z możliwością uzyskania warunków zabudowy w miejscowości Klusek gmina Gostynin